Přestavba auta na plyn LPG Plzeň
LPG

Kontakt:

Telefon: +420 607 818 462

e-mail: jenifa25(zavináč)seznam.cz

My Lands

My Lands: Black Gem Hunting je první prohlížečová MMOG hra. Až dosud museli hráči pro hraní MMO her vždy stahovat herního klienta o nejrůznějších velikostech, ale to je s My Lands minulostí. Hrát jde pohodlně z prostředí prohlížeče.

O co ve hře My Lands? Hraje se v reálném čase. Na začátku si vyberete jednu ze čtyř ras, za kterou chcete hrát. Ve hře se poté snažíte co nejlépe rozvinout své město, vybudovat co nejsilnější armádu a vyhrávat války proti ostatním hráčům.

Díky konceptu hry spolu v jednom světě hrají tisíce hráčů současně. Jednotliví hráči spolu mohou komunikovat, vytvářet koalice a společně bojovat proti ostatním protivníkům nebo spolu obchodovat a udržovat dobré vztahy.

Komu válčení a boje o moc mnoho neříkají a chcete raději budovat svoji civilizaci k rozkvětu a prosperitě, tomu dává hra možnost si vedle bojového serveru vybrat také hornický, který je zaměřen na těžení cenných nerostů a surovin.

"Těžko uvěřit že před mnoha lety světlo a tma žily v harmonii, měly stejné podmínky. Nicméně byla objevena Černá perla, akce, která přinesla velkou sílu těm, kteří ji vlastnili. Harmonie skončila a byly vytvořeny dvě frakce. Velká válka vypukla a tím se vytvořila nová města, musejí začít od nuly po této velké katastrofě. Vaši lidé spoléhají výhradně na vás a je vaše zodpovědnost se ujmou města a jeho obyvatel a vést je v hledání černých perel a opět se stát velkým národem." - tak zní oficiální popis hry My Lands.


Další hry:
18 Wheels of Steel: American Long Haul - vybudujte vlastní přepravní společnost.
Farming Simulator 2013 rozšiřuje oproti předchozímu dílu počet vozidel.
Euro Truck Simulator se točí kolem přepravy nákladu do cílové destinace.


Další články:
Nádrž auta netankujte až nadoraz, nechte v ní prostor pro zvětšení objemu paliva vlivem ohřátí.

Navigace
Motto

My Lands jde hrát pohodlně z prostředí prohlížeče.


Yin.cz