Přestavba auta na plyn LPG Plzeň
LPG

Kontakt:

Telefon: +420 607 818 462

e-mail: jenifa25(zavináč)seznam.cz

Need For Speed: The Run

Need For Speed: The Run
Need For Speed: The Run

Ve hře Need for Speed: The Run se hráč opět ocitá na opačné straně zákona. Vydáte se na náročný závod, během kterého musíte projet napříč Amerikou ze San Franciska do New Yorku. Žádná omezení rychlosti. Žádná pravidla. Žádní spojenci... Každý sám za sebe proti stovkám věhlasných závodníků z celého světa na nejnebezpečnějších silnicích podél celé trasy. Budete překonávat hranice a proplétat se hustým provozem velkoměst, užijete si i riskantní jízdu po zledovatělých cestách horských průsmyků a průjezdy úzkými kaňony s plynem na podlaze. K tomu všemu budete mít v patách policii, která k vašemu zastavení použije jakékoli dostupné prostředky. Need For Speed: The Run jsou závody ve zběsilém tempu, odehrávající se na hraně mezi životem a smrtí v rychlostech kolem 300 km/h.

Hra Need for Speed: The Run posouvá úroveň žánru akčních závodů do nových výšin. Prim hrají především úžasná vizuální zpracování a fyzikální model chování aut na různých vozovkách. Vše se navíc odehrává na pozadí příběhu, který chytne a nepustí. Od startovní čáry u Golden Gate Bridge až do cíle u paty Empire State Building budou vašimi věrnými průvodci rychlá vytuněná auta, nervy drásající závody a napínavý příběh.


Další hry:
18 Wheels of Steel: American Long Haul - vybudujte vlastní přepravní společnost.
Farming Simulator 2013 rozšiřuje oproti předchozímu dílu počet vozidel.
My Lands jde hrát pohodlně přímo z prostředí prohlížeče.
Euro Truck Simulator se točí kolem přepravy nákladu do cílové destinace.


Další články:
Nádrž auta netankujte až nadoraz, nechte v ní prostor pro zvětšení objemu paliva vlivem teploty.

Navigace
Motto

Ve hře Need For Speed: The Run se hráč vydá na náročný závod, během kterého musí projet napříč Amerikou ze San Franciska do New Yorku.


Yin.cz