Přestavba auta na plyn LPG Plzeň
LPG

Kontakt:

Telefon:

e-mail:

Bageta se sýrem

jídlo na cesty

Suroviny použité při přípravě receptu bageta se sýrem:

4 porce: 4 bagety, 1 Mozzarella, 4,5 kávová lžičky pepře čtyř barev, 3 špetky soli, 1 sýr Hermelín (Camembert, Encián), 3 špetky cukru krupice, 3 špetky bílého pepře, 2 rajčata, 3 špetky soli, 1 kávová lžička citronové šťávy, 0,5 kávové lžičky extra virgin olivového oleje, 80 g rukoly, 3 polévkové lžíce bazalky, 2 stroužek česneku, 1 lžíce kerblíku, 1,2 dl extra virgin olivového oleje, 2 polévkové lžíce nakládaných oliv, 20 g vlašských ořechů, 3 špetky bílého pepře, 200 g sušených rajčat, 80 g sýru Gran Moravia

Postup přípravy:

Sýr Mozzarellu nakrájíme na plátky, které osolíme posypeme čerstvě pomletým pepřem 4 barev a odložíme do misky. Sýr Hermelín pokrájíme na plátky. Dvě větší rajčata omyjeme, pokrájíme je na kolečka. Lístky salátu Rukoly omyjeme, vodu setřepeme a v misce je promícháme s olivovým olejem a citrónovou šťávou. Bagety rozkrojíme na poloviny. Spodní části potřeme pomazánkou ze sušených rajčat, na kterou poklademe plátky Mozzarelly. Na ni poklademe plátky rajčat, které posypeme několika špetkami soli, cukru a pepře. Překryjeme je plátky Hermelínu. Přidáme lístky rukoly, přiklopíme vrchní část bagety a podáváme.

Pomazánka ze sušených rajčat: Omyjeme čertvou bazalku, kerblík, otrháme lístky a dáme je do mixeru. Přidáme k nim sušená pokrájená rajčata, česnek, nastrouhaný sýr Grand Moravia, nastrouhané vlašské ořechy, bílý pepř, pokrájené nakládané olivy a 1.2 dl extra olivového oleje. Směs rozmixujeme dohladka.


Další články a recepty na cesty:
Topná sezona začala, většina domácností využívá plyn i přes obavy ze snížení dodávek.
Montáž pohonu LPG do auta.
Nádrž auta netankujte až nadoraz, v nádrži však nezůstane bezpečnostní zvduchová bublina.
Svačina na cestu autem

Navigace
Motto

Bageta s pomazánkou ze sušených rajčat a sýrem.


Yin.cz